Primaria Comunei Lumina aduce la cunostinta publicului Proiectul de hotarare privind aprobarea bugetului general al comunei pe anul 2016 si estimarile pentru anii 2017-2019.

Pentru informatii suplimentare, persoanele interesate se pot adresa la Centrul de Informatii Cetateni din cadrul Primariei Comunei Lumina. De asemenea cei interesati pot depune in scris propuneri, sugestii, opinii cu valoare de recomandare pe adresa Primariei Comunei Lumina, Str. Mare nr. 170, Com. Lumina, Judetul Constanta.

Propunerile, sugestiile si opiniile cu valoare de recomandare pot fi remise si Centrului Informatii Cetateni in fiecare zi, de luni – vineri, in intervalul orar de program cu publicul. Puteti folosi numarul de telefon 0241251828, Fax 0241251744 sau adresa de mail primarialumina@yahoo.com/contact@primaria-lumina.ro.

Document atasate:

LISTA INVESTITII ANEXA LA PROIECT BUGET INITIAL 2016