Aparatul de specialitate al primarului

Nr. crt. Nume si prenume Functie DECLARATIE DE AVERE
DEMNITARI
1. Dumitru Chiru Primar  
2. Ioan Roman Viceprimar  
SECRETAR GENERAL UAT
3. BRATIANU VIOREL FLORIN Secretar general UAT 2020
CABINET PRIMAR
4. Mantea Daniel Consilier Personal
5. Chiru Magdalena Consilier Personal
COMPARTIMENT STARE CIVILA
6. Roman Cecilia Inspector 2020
COMPARTIMENT CONSULTANTA, ELABORARE SI AVIZARE DOCUMENTE SI REPREZENTARE JURIDICA
7. Mina Alina Consilier juridic 2020
COMPARTIMENT REGISTRU AGRICOL
8. Chirita Simion Marioara Inspector 2020
9. Iordan Elena Inspector 2020
10. Vacant Referent
COMPARTIMENT SITUATII DE URGENTA, MEDIU, COORDONATOR TRANSPORT SI PROTECTIA MUNCII
11. Domnaru Laurentiu Inspector 2020
COMPARTIMENT ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT, CONCESIUNI
12. Irizescu Ionelia Consilier juridic 2020
13. Florea Cristian Inspector
COMPARTIMENT URMARIRE CONTRACTE CONCESIUNI
14. Nedelcu Lavinia  Iuliana Inspector 2020
COMPARTIMENT ARHIVA SI PATRIMONIU
15. Toma Nurgian Referent 2020
CENTRU INFORMARE CETATENI SI SECRETARIAT
16. Serban Violeta Inspector 2020
17. Voicu Gabriela Alexandra Inspector
18. Vacant Referent
COMPARTIMENT CULTURA, SPORT SI ACTIVITATI PENTRU TINERET
19. Vacant Supraveghetor sala
20. Pirvu Gheorghe Referent
21 Vacant Supraveghetor sala
SERVICIUL BUGET – FINANTE
22. Ritco Monica Daniela Sef Serviciu 2020
COMPARTIMENTUL CONTABILITATE
23. Ibadula Filis Inspector 2020
24. Vacant Inspector
25. Vacant Inspector
SEF BIROU TAXE SI IMPOZITE
26. Pindichi Alina Sef birou 2020
COMPARTIMENT  IMPOZITE  SI TAXE
27. Cocoi Seihan Inspector 2020
28. Jerebie Rodica Ioana Inspector 2020
29. Pislaru  Vica Inspector 2020
30. Guta Mirela Inspector 2020
31. vacant Inspector
COMPARTIMENT EXECUTARE SILITĂ
32. Jukovschi Anca Rodica Consilier juridic 2020
33. Cojocaru Daniela Inspector 2020
34. Vacant Consilier juridic
COMPARTIMENT RESURSE UMANE
35. Călin Doinita Inspector 2020
36. Bandula Monica Inspector 2020
COMPARTIMENT ACHIZITII PUBLICE , INVESTITII, PROIECTE
37. Grigore Adriana Consilier achizitii 2020
38. Chirea Bogdan Ion Consilier achizitii 2020
39. Vacant Consilier achizitii
COMPARIMENT URBANISM, DISCIPLINA IN CONSTRUCTII, AMENAJAREA TERITORIULUI
40. Micu Blănaru Valentina Inspector 2020
41. Grigoras Georgiana Inspector 2020
42. Vacant Inspector
COMPARTIMENT ASISTENTA SOCIALA SI AUTORITATE TUTELARA
43. Adam Liliana Inspector 2020
44. Burduja Valentina Inspector 2020
45. vacant Inspector
SERVICIUL POLITIE LOCALA
46. Burhala Cosmin Iulian Sef serviciu 2020
47. Amet Metin Politist local 2020
48. Ghindoveanu Vasile Politist local 2020
49. Serban Florin Eduard Politist local 2020
50. Costea Laurentiu Politist local 2020
51. Sandru George Politist local 2020
52. Simota Razvan Politist local
53. Enache George Politist local 2020
54 Micu Valentin Politist local 2020
55. Todinca Adrian Politist local 2020
56. Vacant Politist Local
COMPARTIMENT ADMINISTRATIV
57. Ucrainet Iuliana Guard
58. Ucrainet Cristian Sofer
59. Urezeanu Ion Sofer
60. Nistor Ionel Sofer
61. Mott Dumitru Sofer
COMPARTIMENT IT
62. Vacant Inspector
COMPARTIMENT ASISTENTA  MEDICALA COMUNITARA
63. Vacant
64. Vacant
65. Vacant
65. Vacant
67. Vacant
18 ASISTENTI PERSONALI
error: Nu aveti permisiuni !