REZULTAT PROCEDURA SELECTIE PARTENER 2

Beneficiar: Unitatea Administrativ Teritoriala Comuna Lumina
Titlul proiectului: ,, Dezvoltarea Durabilă a Pietei Muncii din Mediul Rural, prin Facilitarea Accesului la Ocupare ”

Avand in vedere procedura de selectie desfasurata in perioada 20.08.2012 – 03.09.2012 in vederea selectarii unui nou Partener 2 in cadrul proiectului mentionat, a fost prezentata o singura oferta . In urma analizarii ofertei, a fost selectat, conform Proces-verbal de selectie Partener 2 nr. 8546/05.09.2012 S.C. VENT CONSULTING TEAM S.R.L., acesta indeplinind conditiile
solicitate de Beneficiar.

REZULTAT PROCEDURA SELECTIE PARTENER 3

Beneficiar: Unitatea Administrativ Teritoriala Comuna Lumina

Avand in vedere procedura de selectie desfasurata in perioada 20.08.2012 – 03.09.2012 in vederea selectarii unui nou Partener 3 in cadrul proiectului mentionat, a fost prezentata o singura oferta . In urma analizarii ofertei, a fost selectat, conform Proces-verbal de selectie Partener 3 nr.
8596/06.09.2012, CENTRUL PENTRU STRATEGII SI POLITICI EUROPENE, acesta indeplinind conditiile solicitate de Beneficiar.

There are no comments yet.

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

error: Nu aveti permisiuni !