Anunt Publicitate Proiect Executie lucrari pentru Obiectivul de Investitii Reabilitare moderata a cladirii Publice Corp C1- Sediu Administrativ , Comuna Lumina

UAT Comuna Lumina CUI 4671807, persoana juridica romana cu sediul in localitatea Lumina str. Mare nr. 170, comuna Lumina, Judetul Constanta , in vederea atribuirii contractului de achizitie lucrari pentru realizarea obiectivului „ REABILITARE MODERATA A CLADIRII PUBLICE CORP C1- SEDIU ADMINISTRATIV , COMUNA LUMINA „ invita agentii economici interesati sa participe prin depunerea de oferte financiare astfel:

1. DENUMIRE … [citeste]

CNI construiește o creșă nouă în comuna Lumina

Compania Nationala de Investitii S.A. contruiește o creșă nouă prin PNCIPS (subprogramul Unitati si institutii de stat) dar si in cadrul componentei C15 – Educație din PNRR.

Pe lista proiectelor aprobate și pentru care au fost demarate lucrările se află ți construcția unei creșe noi în localitatea Lumina, pe str. Morii nr. 79.  Conform proiectului CNI noile creșe sunt moderne … [citeste]