SOLICITARE OFERTĂ DE PRET SERVICII ELABORARE STRATEGIE

Primaria comunei Lumina intentioneaza achizitionarea serviciului de realizare a “Strategiei de Mediu-Rolul Scolilor in protejarea mediului inconjurator si reducerea poluarii”,

Prin prezenta, va rugam sa ne transmiteti PÂNĂ LA DATA DE 01.09.2023, oferta dumneavoastra de pret, cu privire la prestarea de servicii de ELABORARE “STRATEGIA DE MEDIU-ROLUL SCOLILOR IN PROTEJAREA MEDIUL INCONJURATOR SI REDUCEREA POLUARII”
dupa cum urmeaza:

solicitare oferte pret-strategie

Descarcă fișier (PDF)

Pentru orice detalii suplimentare/clarificari si pentru a ne comunica OFERTA de pret folositi datele de contact ale instituției.

Anunt depunere oferte contract lucrari reabilitare si modernizare Școala Veche

COMUNA LUMINA, cu sediul în str. Mare nr. 170, localitatea Lumina, judeţul Constanţa, cod fiscal 4671807, având în vedere demararea achizitiei pentru atribuirea contractului de lucrari: Reabilitare si modernizare Școala Veche, comuna Lumina, invita persoanele interesate sa depuna oferte.

Pentru detalii va rugam sa consultati documentele de mai jos:

Atasamente:

Antemasuratori

Liste cantitati

Memoriu General

Detalii suplimentare pot fi solicitate la adresele de mail primarualumina@gmail.com, primarialumina@yahoo.com sau la numarul de telefon 0241251828.